• +38 (032) 244-244-0
  +38 (067) 230-20-03
  +38 (067) 230-25-88

 • вул. Чигиринська, 42
  79037, м.Львів
  Україна

 • пн-пт: 09.00 - 18.00

  • укр
  • рус
  • eng
 

Chirlac rapid braided

Шовний матеріал › Розсмоктуючий › Chirlac rapid braided

Аналог Вікрил Рапід Полигликолид (ПГА),DEXON II, POLYSORB® (полісорб), RESORBA PGA (ресорба пга), SAFIL® (сафіл), MARLIN® (синтетична плетена нитка, що розсмоктується, виготовлена з полімеру гліколевої кислоти.)

Втрата ниткою міцності на розрив та процес розсмоктування Chirlac rapid відбуваються за рахунок протікання процесів гідролізу, під час яких полімер розкладається з утворенням гликолевої кислоти. Процес абсорбції нитки починається .через п'ять днів. З моменту імплантації нитка зберігає близько 60% своєї первісної міцності на розрив. Повна втрата міцності на розрив відбувається приблизно на 12 - 14 день з моменту імплантації.

Показання:
Стерильна нитка Chirlac rapid розроблена для з'єднання м'яких тканин в загальній хірургії, коли необхідна короткотривала підтримка рани та забезпечення швидкого розсмоктування шва. Застосування нитки Chirlac rapid показано при закритті шкірних покривів, особливо в дитячій хірургії, гінекології (наприклад, під час проведення эпізіотомії), офтальмологічній хірургії (наприклад, при накладанні швів на кон’юнктиву), а також при накладанні швів на слизову оболонку ротової порожнини.
Реакція тканин:
Спостерігається невелика початкова запальна реакція тканин.
Термін придатності:
5 років
Комплектація:
Нитки різної довжини як з атравматичними голками, так і без них. Голки можуть бути: ріжучі, колючі, комбіновані (довжина 6мм - 75мм. різної кривизни (3/8, 1/2, 1/4, 5/8).
Колір нитки:
фіолетовий, білий.

Chirlac rapid braided - виготовляється у Чеській Республіці. Сировина постачається з – Європи, Японії та Південної Кореї.