• +38 (032) 244-244-0
  +38 (067) 230-20-03
  +38 (067) 230-25-88

 • вул. Чигиринська, 42
  79037, м.Львів
  Україна

 • пн-пт: 09.00 - 18.00

  • укр
  • рус
  • eng
 

Chirasorb braided

Шовний матеріал › Розсмоктуючий › Chirlac braided

Аналог Вiкрил Плюс\ Vicryl Plus

Chirasorb braided – синтетичний абсорбуючий хірургічний шовний матеріал, що складається з кополімера, зробленого з 90% гліколіду і 10% L-лактиду. Речовини, які містяться в покритті й у нитці, не мають антигенних чи канцерогенних властивостей.Нитка виготовляється фіолетового (використовується барвник D & C violet № 2) або природного кольору. Продукт викликає мінімальну гостру запальну реакцію в тканинах. Прогресуюча втрата міцності на розрив і поглинання Chirasorb braided відбувається шляхом гідролізу, під час якого полімер розкладається до гліколевої і молочної кислот, що потім всмоктуються і метаболізуються в організмі. Абсорбція починається із втрати міцності на розрив без помітної втрати маси.

Дослідження на тваринах показує, що стерильний Chirasorb braided зберігає приблизно 75% своєї початкової міцності на розривпісля 2 тижнів від моменту імплантації, приблизно 50% початкової міцності на розривзалишається через три тижні. Повна абсорбція Chirasorb braided завершується протягом 56 - 70 днів.

Показання:
Стерильний Chirasorb braidedрозроблений для з'єднання м'яких тканин в загальній хірургії і/або накладання лігатур, в тому числі в офтальмологічній хірургії. Безпека і ефективність Chirasorb braided в серцево-судиннійхірургії не були встановлені.
Реакція тканин:
Невелика початкова запальна реакція тканин.
Протипоказання:
Стерильний Chirasorb braidedне повиннензастосовуватись в тканинах, що згодом можуть піддаватися розширенню, розтягненню чи подовженню, абов таких, що можуть потребувати тривалої механічної підтримки.
Комплектація:
Нитки різного розміру USP 10/0- USP 3 та довжини як з атравматичними голками, так і без них. Голки можуть бути: ріжучі, колючі, комбіниовані, прямі (довжина 6мм - 75мм. різної кривизни (3/8, 1/2, 1/4, 5/8).
Колір нитки:
фіолетовий, білий.

Chirasorb braided - виготовляється у Чеській Республіці. Сировина постачається з – Європи, Японії та Південної Кореї.