• +38 (032) 244-244-0
  +38 (067) 230-20-03
  +38 (067) 230-25-88

 • вул. Чигиринська, 42
  79037, м.Львів
  Україна

 • пн-пт: 09.00 - 18.00

  • укр
  • рус
  • eng
 

Polydox monofilament

Шовний матеріал › Розсмоктуючий › Polydox monofilament

Стерильна хірургічна синтетична монофіламентна нитка з полі (п-діоксанону), що розсмоктується.

Характеристика матеріалу:
Polydox monofilament хірургічна синтетична монофіламентна нитка з полі (п-діоксанону), що розсмоктується. Монофіламентне волокно не проявляє антигенних і пірогенних якостей, викликає мінімально гостру запальну реакцію в тканинах. Поступова втрата міцності на розрив і поглинання, відбувається шляхом гідролізу. Полімер розкладається на мономерну кислоту 2-гідроксирисперидону, яка поступово розсмоктується і метаболізується в організмі. Поглинання волокна проявляється поступовою втратою міцності на розрив, без істотних змін товщини волокна. Дослідження in vivo показують, що після 6-ти тижнів імплантації, нитка зберігає 50% початкової механічної міцності. Поглинання є мінімальним до 90 днів після імплантації. Повне розсмоктування матеріалу відбувається на протязі між 180 до 240 днів.
Показання:
Polydox monofilament придатний для з’єднання м’яких тканин, включаючи застосування в дитячій серцево-судинній хірургії і офтальмологічній хірургії. Волокно зберігає свою міцність в тканині довше ніж інші матеріали, що розсмоктуються. Polydox monofilament рекомендований в тих випадках, коли необхідно використання абсорбуючого матеріалу з тривалим періодом підтримки рани (протягом 6-ти тижнів).
Реакція тканин:
Помірна запальна реакція.
Протипоказання:
Дане волокно не може бути застосовано у випадках, які потребують довготривалого утримання тканин, що знаходяться під впливом розтягуючих зусиль, або для фіксації протезів, таких як серцевий клапан, або синтетичний судинний імплантат.
Попередження:
Безпечність і ефективність нитки Polydox monofilament в хірургії центральної нервової системи, дорослій кардіо- і судинній хірургії поки ще не була встановлена. З обережністю використовують у літніх людей, ослаблених і фізично виснажених осіб, або у пацієнтів, поганий стан здоров’я яких може призвести до повільного загоєння ран. Шви на шкірі і вагінальному епітелії, які накладаються більше ніж на 10 днів, можуть викликати місцеве подразнення, у цьому випадку вільні кінці, що знаходяться ззовні, потрібно відрізати, або зняти шви повністю. Шви на шкірі повинні бути розміщені якомога глибше, щоб мінімізувати еритему і інфільтрацію, які зазвичай супроводжують процес розсмоктування. Polydox monofilament можна поєднувати з матеріалами, що не розсмоктуються. При довгому контакті нитки з сольовими розчинами підвищується ризик утворення конкрементів в сечовивідних і жовчовивідних шляхах. Перед використанням нитки Polydox monofilament, хірург повинен бути ознайомлений з хірургічними методами і технікою роботи з абсорбуючими шовними матеріалами. Ризик розходження країв рани змінюється в залежності від місця застосування абсорбуючого матеріалу. Використання шовних матеріалів, що розсмоктуються в тканинах з поганим кровообігом може призвести до подовження загоєння і затримки резорбції нитки. Продукт не може бути використаний повторно, він не буде стерильним.
Побічні реакції:
До побічної реакції при використанні даної нитки відноситься тимчасове місцеве подразнення в області рани, тимчасова реакція на чужорідне тіло у вигляді запалення, еритема і набряк в процесі поглинання підшкірних швів. Так само, як і всі чужорідні тіла, нитка Polydox monofilament може збільшити вже існуючу інфекцію.
Правила використання:
Не використовуйте матеріали з пошкодженою упаковкою! Перед застосуванням перевірте термін придатності вказаний на етикетці! Не використовуйте матеріал після закінчення терміну придатності! Повторна стерилізація заборонена! З шовним хірургічним матеріалом може працювати лише кваліфікований персонал (лікарі, медсестри).
Процедура відкриття пакету з шовним хірургічним матеріалом стерильним:
Витягніть блістер з нестерильної коробки, тримайте двома руками і потягніть за вільні кінці в сторони щоб відкрити упаковку. Подальша робота повинна проводитись в асептичних умовах! Пакет з шовним матеріалом не деформуйте. Після відкриття пакету (зовнішнього пакування), в асептичних умовах утримуючи однією рукою котушку, відкрийте її, відділяючи другою рукою верхню частину котушки в місці перфорації. Затискачем візьміть голку в частині від 1/3 до 1/2 відстані між вістрям і ниткою, і витягніть із котушки нитку. Не порушуйте стерильність шовного матеріалу під час розпакування! При вийманні з пакування використовуйте лише стерильний затискач! Матеріал стерильний, нитка яка була витягнута з упаковки призначена для негайного використання. Залишки використаного матеріалу ліквідуйте в заздалегідь призначені контейнери – для попередження травм медичного персоналу. При правильному поводженні з матеріалом, виробник гарантує безумовну якість продукту.
Стерилізація:
Матеріал стерилізований етиленоксидом.
Зберігання:
Матеріали необхідно зберігати в оригінальних упаковках, в чистих і сухих приміщеннях, при температурі 10-25 °C, в захищеному від світла і впливу будь-якої вологи та випарів місці.